GÜVENİLİR HİZMET

Hakkımızda

Semt Tesisat İstanbul Beylikdüzü’nde işini severek yapan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyan profesyonel bir ekiptir. Bilgi ve birikimle uzun ömürlü işlere imza attık. Yeni teknolojik ürünleri tecrübemize katarak güven ve kaliteli bir hizmet vereceğiz.

En kısa sürece uzun süreli çözümler sunmak için bir telefonla yanınıza geliyoruz.

Tesisatınız, kombi ve petek bakımınız, tıkanıklık açma, tadilat ve tamirat işlerinizde sorun gidermek bizim işimiz. Kırmadan dökmeden, temiz işçilik ile profesyonel bir hizmeti sizlere sunuyoruz. En iyi hizmet için teknolojinin günden güne gelişen cihazlarını kullanıyor yaptığımız işi sonuna kadar önemsiyoruz.

Sorununuzun giderilmesi ya da bakımınızın yapılması için en sağlam çözümlerle yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımız, sizin geri dönüşlerinizle başarılarınızı destekliyor. Semt Tesisat’ı hemen arayarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

SU TESİSATI

Ev ve iş yerlerinde genelde halka açık alanlarda temiz su temini ve pis suyun giderini sağlamak için kurulan sistem su tesisatıdır. Yaşanan arızalar büyük sorunlara yol açabilir. Hemen çözüm için bizi arayın.

DOĞALGAZ TESİSATI

Yaşam alanlarında kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk “gaz kaçağıdır”. Uzman hizmet ve çözümler için bizi arayın.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık sonucu atıklar ve sular kanalizasyon sistemlerinden geçemeyerek, evinizin içerisinde pis kokulara ve geri taşmalara sebep olacaktır. Semt Tesisat, kırmadan tüm tıkanıklıklarınızı açabilir. Tüm sorunlarınız için buradayız.

Kombi Hizmetleri

SU KAÇAK TESPİTİ

Arızaların en çok can sıkanlarından olan tıkanıkların kalıcı çözümlerini üretiyoruz. Cihazla kırmadan su kaçağınızı tespit ediyor ve en kolay çözümlerle hallediyoruz. 7/24 açık kaçak tespiti için sizlere hizmet veriyoruz. 

Semt Tesisat

TESİSAT HİZMETLERİ

Doğalgaz, su gibi yaşam içerisinde kullandığımız önemli kaynakların evlerimize ulaşması için kullanılan sistem tesisattır. Su tesisatı, ısıtma soğuma ve atık giderme için kullanılabilir. 7/24 açık tesisat hizmetleri veriyoruz. 

KOMBİ & PETEK BAKIMI

Kombi bakımı enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlar. Bakım yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlamalıyız. Düzenli kombi ve petek bakımınız için bizi hemen arayın.

TADİRAT & TAMİRAT

Sistemde olan sıvıları geniş bir uygulama ile ısıtma ve soğuma, atık giderme ve içilebilir su dağıtımı sıhhi tesisat için en yaygın kullanım alanlarından biridir.

DAİRE İÇİ ELEKTRİK

Sistemde olan sıvıları geniş bir uygulama ile ısıtma ve soğuma, atık giderme ve içilebilir su dağıtımı sıhhi tesisat için en yaygın kullanım alanlarından biridir.

Tadilat & Tamirat Hizmetleri

BAKIM & ONARIM

Bütün cisimlerin iyi durumlarını koruması ve devamlılığını sağlaması için bakım gereklidir. Semt Tesisat olarak bütün bakım onarım işlemlerinizde yanınızdayız. İşlemleriniz uzun ömürlü olsun diye bizi hemen arayınız.

Hızlı Servis

Yaşadığınız sorunları hızlıca müdahale eden çözüm odaklı hizmetler sunarız.

Uzman Ekip

Deneyimli ve tecrübeli ekip ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Güvenilir Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetler uzun ömürlü ve firmamız tarafından garantilidir.

Uygun Fiyat

Yüksek maliyetlerden uzak müşteri dostu maliyetler sunuyoruz.