Kombi & Petek Bakım Hizmeti
Kombi Bakımı
Kombi Bakımı Hizmeti
Kombi Bakımı Hizmeti İçin Hemen Ara

Beylikdüzü ve çevresi Kombi bakımı yılda en az bir kez yaptırılmalıdır. Periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yılda en az bir kere yaptırmalısınız. Kombilerin sorunsuz yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin profesyonelleri ile kombi bakımını yaptırmanız gerekiyor. Semt Tesisat Beylikdüzü kombi ve doğalgaz bakımınızı hemen yapar, bizi arayın.

Hem arızaların düzenli olarak önüne geçmek hem de düzgün çalışmasını sağlamak için yaptıracağınız bu bakımlarda Semt Tesisat olarak yanınızdayız. Beylikdüzü Kombi bakımı enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlar.

Bakım yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatmalıyız.
Semt Tesisat Beylikdüzü düzenli kombi ve petek bakımınız için sizin yanınızda. Güvenilir hizmet ve bakım için hemen arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı
Kombi Bakımı Hizmeti

Beylikdüzü Kombinizin bakımının detaylarını atlamadan sıraladık. Bu bakımda ısınmanız ve kombinizden en yüksek verimi alabilmeniz için bizi mutlaka arayınız.

Semt Tesisat, tasarruflu bir ısınma için sizlere güvenilir bir kombi bakımı sunuyor. Kombi bakımı nasıl yapılır, yapımındaki aşamalar nelerdir gibi sorularınız varsa okumaya devam edebilirsiniz. Kesintisiz doğru hizmet için Semt Tesisat’ı arayabilirsiniz.

Sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir. Ardından su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Daha sonra kombinin içi açılır ve tozlanmasına bakılır. Tozlanma fazlaysa kombinin içi temizlenir. Bağlantı noktaları ve hatları, kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. Kombideki su boşaltılır, genleşme tankı havası ölçülür ve düşük görülürse hava basımı uygulanır. Ardından brülör temizliği ve yanma haznesinin temizliği yapılır.

Ateşleme iyanizasyon elektrodu kontrol edilir ve gerekirse o da temizlenir. Üç yollu vana sökülerek temizlenir ve yerine takılır. Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, yerine monte edilir. Gaz ayar kontrolleri yapılır, mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bilgiler sorulur.

Tüm bu işlemleri bir telefonla yaptırmak mümkün. Semt Tesisat Beylikdüzü kombi bakımınızı en pratik şekilde halletmek için bekliyor. 7/24 hizmet ve daha fazlası için bizi mutlaka arayınız.
Arızalı parçalar değiştirilir ya da onarılır. Kalorifer filtresi sökülerek temizlenir yeniden takılır. İşlemin sonunda cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir ve teslim edilir.

Kombi bakımı hizmeti

Kombi Bakımı Hizmeti İçin Hemen Arayın

Petek Bakımı
Petek Bakımı Hizmeti

Beylikdüzü Petek Bakımı

Beylikdüzü Petek bakımı, doğalgaz sistemlerinin ev içerisindeki dağılımının en iyi şekilde olmasını sağlar. Düzgün bir temizlik ve bakım ile en yüksek seviyede verim almak mümkün. Petek ve kombi bakımınızı yaptırmak için Semt Tesisat’ı hemen arayınız.

Petekler ve doğalgaz hayatımızın en çok kullanılan ısınma araçlarından. Düzenli bir temizleme düzgün bir ısınma için gereklidir. Petek ya da kombi temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatının temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil binalardaki tesisatlar da olur. Semt Tesisat Beylikdüzü bunları çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için bir telefon yakınınızda.

Çamur, kireç, yabancı maddelerin plastik borularda olabilir. Bakır borularda genelde bu sorun yaşanmaz. Bakım ve temizlikle sorunların önüne geçeriz. İyi bir ısınma, rutin bir kontrolle olur. Semt Tesisat’ı hemen arayın.

Petek Bakımı
Petek Bakımı & Temizliği

Petek Temizliği & Bakımı Nasıl Yapılır?

Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan petekler ağır faturalar demektir. Kullanım senesine bağlı olarak suyun niteliklerine, sıcaklığına ve oksijene bağlı olarak kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu, balçık ve çamurlaşma olur. Semt Tesisat bunların önüne geçmek ve bakımlarınızı yapmak için bir telefon yakınınızda.

Petekleriniz 2 yılda bir temizlenmelidir. Bakım ve temizleme işleri içinde söküp temizleme gereklidir. Bunun bir profesyonel tarafından yapılması gerekir. Semt Tesisat tecrübesi ve hizmetiyle bakımlarınızı yapar. Bakım ve onarım işlemleriniz için bizi hemen arayınız.

Uzman tecrübe ile sizleri maddi yükten kurtaran bu işlemleri hemen yaptırmak çok kolay. Bizi arayın, tüm işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirelim.

Petek Temizleme Hizmeti
Petek Temizliği Hizmeti

Beylikdüzü Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer peteklerinizde oluşan toz ve kirlerin temizlenmesi ısıyı daha iyi yansıtmasına yardımcı olur. Kalorifer peteklerinin içindeki toz ve kirlerin temizlenmesi ısıyı en iyi şekilde yansıtmasını sağlar.

Kombi bakımı, petek bakımı ve temizliği için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ve daha fazlası için arayın.

Kombi ve ısınma hakkında detaylı akademik bilgi için tıklayınız. Bakım ve temizlik işlemleri için İstanbul Beylikdüzü ve çevresine 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Bizi arayın ve hizmet alın.

Kombi bakımı Kombi Bakımı Hizmeti İçin Hemen Ara
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN