HİZMETLERİMİZ

SU TESİSATI

Ev ve iş yerlerinde genelde halka açık alanlarda temiz su temini ve pis suyun giderini sağlamak için kurulan sistem su tesisatıdır. Yaşanan arızalar büyük sorunlara yol açabilir. Hemen çözüm için bizi arayın.

DOĞALGAZ TESİSATI

Yaşam alanlarında kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk “gaz kaçağıdır”. Uzman hizmet ve çözümler için bizi arayın.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık sonucu atıklar ve sular kanalizasyon sistemlerinden geçemeyerek, evinizin içerisinde pis kokulara ve geri taşmalara sebep olacaktır. Semt Tesisat, kırmadan tüm tıkanıklıklarınızı açabilir. Tüm sorunlarınız için buradayız.

Kombi Hizmetleri

SU KAÇAK TESPİTİ

Arızaların en çok can sıkanlarından olan tıkanıkların kalıcı çözümlerini üretiyoruz. Cihazla kırmadan su kaçağınızı tespit ediyor ve en kolay çözümlerle hallediyoruz. 7/24 açık kaçak tespiti için sizlere hizmet veriyoruz. 

Semt Tesisat

TESİSAT HİZMETLERİ

Doğalgaz, su gibi yaşam içerisinde kullandığımız önemli kaynakların evlerimize ulaşması için kullanılan sistem tesisattır. Su tesisatı, ısıtma soğuma ve atık giderme için kullanılabilir. 7/24 açık tesisat hizmetleri veriyoruz. 

KOMBİ & PETEK BAKIMI

Kombi bakımı enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlar. Bakım yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlamalıyız. Düzenli kombi ve petek bakımınız için bizi hemen arayın.

DAİRE İÇİ ELEKTRİK​

7/24 tüm elektrik işlerinde size yardımcı olacak firmamız hizmeti en üst seviyede sizlere sunuyor. Elektrik tesisatlarından beklediğiniz hizmeti en üst seviyeye çıkararak modern ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Daire içi elektrik işlemleri için bizi arayın.

TADİLAT, TAMİRAT & DEKORASYON

Tadilat ve tamirat işlemleri sorunlu işler olmaktan çıkıyor ve bizim için kolay işler oluyor. İlerleme ve gönül rahatlığıyla işle teslim edebilmek için çalışıyoruz. Evinizdeki tadilat işlerinizi ayırmadan her zaman en yüksek kalitede yapıyoruz.

BAKIM & ONARIM

Bütün cisimlerin iyi durumlarını koruması ve devamlılığını sağlaması için bakım gereklidir. Semt Tesisat olarak bütün bakım onarım işlemlerinizde yanınızdayız. İşlemleriniz uzun ömürlü olsun diye bizi hemen arayınız.

 

Tecrübeli Tesisat Hizmeti İçin