Beylikdüzü Kaçak Tespit işlemlerinde güvenilir hizmet için bizi hemen arayın.

Eskiden kaçak tespitler için, evinizde belli alanlar kırılmak zorunda kalıyordu. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte geliştirilen cihazlarla sadece kaçağın olduğu yer hemen tespit edilerek kırılabiliyor.

Beylikdüzü ve mahalleleri Beykent, Adnan Kahveci, Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar, Cumhuriyet, Barış, Bizimkent mahallerine su tesisatçılığı, su tesisatı hizmetlerinde hemen arayabilirsiniz.

Kaçak tespit bakım, onarım, yeni kurulumda en iyi hizmeti (Güvenilir, Dürüst, Titiz) biz (Semt Tesisat) sunuyoruz.

Gürpınar Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Cihazla Kaçak Tespiti

Kaçağınızın türüne göre kullanılacak son teknoloji cihazlarımızla sorunlarınızı çözüyoruz. Termal özellikli ve ısıya duyarlı cihazlarla su kaçağı ve doğalgaz kaçağı tespitini sizler için gerçekleştiriyoruz. Duyarlı cihaz ve tecrübe ile kolayca kaçaklarınızı gideriyor aynı zamanda hizmette garanti da veriyoruz.

Güvenilir hizmet ile hızlıca sorunlarınızı çözmek için  Semt Tesisat’ı hemen arayınız.

Su kaçağı ve doğalgaz kaçağı tespitini yapıyoruz. İyileştirme ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bizden 7/24 kaliteli hizmet almak için hemen arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Arızaların en çok can sıkanlarına kalıcı çözümlerini üretiyoruz. Cihazla kırmadan su kaçağınızı tespit ediyor ve en kolay çözümlerle hallediyoruz. 7/24 açık kaçak tespiti için sizlere hizmet veriyoruz.

Zamandan tasarruf eden ve kırıp dökmeden kaçak tespitiniz gerçekleşiyor. Müşterilerimizden gelen bilgilere göre bölgede bir keşif yaparak başlayan işlemimiz, su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif sonrasında; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak ola bölgelerde kaça bulma işlemi yapılır.

Su sesine hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazıyla zamandan tasarruf ederek pratik bir şekilde işleme başlanır. Genellikle 5-10 dakika civarında süren bu işlemin ardından bölge tespit edilir ve müşterilerimizin onayından sonra işleme başlanır. Kırma işlemi maksimum bir fayans olacağından kısa sürer ve kaçak olan boruya ulaşılır.

Gür Pınar Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Doğalgaz Kaçak Tespiti

Doğalgaz kullanımına devam edilirken yaşanan, sorunlarda, doğalgaz kaçağı nasıl tamir edilir sorununa çözüm arayabilirsiniz. Doğalgaz kaçakları, çok farklı alanlarda zarar oluşumuna neden olan önemli bir sorundur. Doğalgazda oluşan kaçaklar sonucunda; ciddi maddi kayıplar manevi hasarlar, sağlık durumunda ortaya çıkan önemli sorunlar ve zamanında müdahale etmeme durumuna bağlı can kayıpları bile yaşanabilmektedir.

Doğalgaz kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi gerekir. Kaçağın oluştuğu yerde yapılacak işlemler onarım konusunda çeşitli hizmetleri biz sizler için veriyoruz.

Her türlü doğalgaz kaçağı tamir ettirilmelidir. Küçük büyük fark etmeden kaçaklar sorunlara yol açabilir, patlama ve bireylerin zehirlenmesi gibi durumlar yaşanabilir. Bu nedenle kaçak hemen tespit edilip tamir ettirilmelidir. Özellikle kapalı alanlarda ortaya çıkacak olan doğalgaz kaçağı birikimi büyük sorunlara yol açabilir. Bu sebeple kaçak durumu ne derece olursa olsun tamir edilmelidir.

Hemen Ara
HEMEN ARA ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Filter By Categories
Recent Post
Need A Service ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.