Yakuplu’da su tesisatçısı arıyorsanız, arıza tespitinden en kolay çözümüne kadar tüm işlemleri Semt Tesisat yapar.

Yakuplu’da dairenizde, evinizde meydana su tesisatı arızalarında geç kalmadan Semt Tesisat’ı arayabilirsiniz. Zamanla aşınan borular, tıkanma ve benzeri gibi sorunlarda ise bir profesyonel servis almanız size daha uyguna mal olur. Yakuplu su tesisatçısı ihtiyacı duyduğunuzda Semt Tesisat çağırabilirsiniz.

Kritik önem taşıyan sıhhi tesisat altyapısı aynı zamanda halk sağlığı içinde oldukça önemli. Sızan sular, rutubet yapabilirler. Zor durumda bırakarak sağlığınızı etkileyecek bu sorunlara çözüm bulmak çok kolay.

Gürpınar Su Tesisatçısı

Yakuplu su tesisatçısı Semt Tesisat ihtiyacınızda yanınızda. Ev içerisinde her mevsim sıklıkla kullanılan su tesisatı temel ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Yaşanan arıza belki de büyük sorunlara yol açabiliyor.

Temiz su hattı ve diğer tüm bağlantılar herhangi bir arıza da kontrol edilmelidir. Basınç testi ya da termal kamera gibi sistemlerle su tesisatındaki arızalar artık kolayca tespit edilebilir.

Su Tesisatı Arıza Tespit

Temiz su tesisatının arıza tespiti basınç testi ile yapılır. Eğer kaçak varsa basınç düşer, eğer düşmezse kaçak yoktur. Su tesisatındaki arıza tespiti için bizi hemen arayabilirsiniz.

Gür Pınar Su Tesisatçısı

Cihaz & Termal Kamera İle Arıza Tespit

Temiz su tesisatında yapılan arıza tespit sonuca bağlı olarak ikinci işleme geçilir. Arızanın yeri tespiti için özel termal kamera kullanılır. Arıza olan bölümde tesisata bağlı basınçlı su olduğunda bölge titreme yapar.

Su Tesisatı Tamiri

Su tesisatında oluşan arızalar tespit edildikten sonra tamirinin yapılması kolaydır. Uzun yıllar kullanılan tesisatlar sorun çıkarabilir. Borularda meydana gelen çatlak ve delik gibi sorunları kolayca ortadan kaldırabiliriz.

Maddi zararı ve etrafa gelecek zararın kolayca önüne geçmek için en doğru çözüm profesyonel bir tesisatçı çağırmaktır. Semt Tesisat profesyonel ve güvenilir hizmeti ile sizi bekliyor.

Yakuplu Su Tesisatçısı

Yakuplu, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar ve Bahçeşehir çevresine en hızlı su tesisatçısı arıyorsanız Semt Tesisat anında hizmetinizde.

Tüm gelişen teknolojiler ve son derece güler yüzlü hizmeti hemen alabilirsiniz. Hemen arayın sorununuzu çözelim!

HEMEN ARA ?

Her türlü tesisat kurulum, onarım, tamirat işlerinizde hemen bizi arayın.

Hizmetlerimiz