Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık açma
Tıkanıklık Açma​ İçin Hemen Ara

Tıkanıklık açma işlemleri lavabolarınıza, tuvaletlerinize yabancı maddelerin kaçması durumunda yapılmaktadır. Semt Tesisat tıkanıklık açma işlemlerinizi gerçekleştirir. Tıkanıklık açma işlemleri için bizi hemen arayabilirsiniz. 

Tıkanıklıklar biriken yemek atıkları, yabancı cisimler, sabun atıkları ve suda çözülmeyen maddelerden kaynaklıdır. Mutfak ve banyoda, lavabolarınızda ve borularınızda bu etkenlerden tıkanıklıklar yaşanabilir.

Tıkanıklık sonucu atıklar ve sular kanalizasyon sistemlerinden geçemeyerek, evinizin içerisinde pis kokulara ve geri taşmalara sebep olacaktır. Bu durumda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsınız. Semt Tesisat, kırmadan tüm tıkanıklıklarınızı açabilir. Hemen arayın.

Katı atıklardan, inşaat malzemelerinden de kaynaklanan tıkanıklıklar kolaylıkla açabiliriz. Semt Tesisat hızlıca müdahale ve uzun süreli çözümler ile sizlere hizmet verecektir. Tıkanan bölgeleri özel makineler kullanarak robotlarla kırmadan tamir ederiz.

Yaşam alanlarımızda tesisat çok önemlidir. Yanlış tesisat kurulumu pis kokulara, tuvalet tıkanıklığına ve su sızıntılarına sebep olabilir.  Klozetlerde yaşanan tıkanıklıklar geri tepmelere sebep olabilir. Tuvalet açma işlemi için her zaman bir uzmana ihtiyacınız vardır, hizmet kalitesi üst düzeyde olan Semt Tesisat tıkanıklık yaratan cismi keşfederek ona uygun uygulamalar gerçekleştirir.

Klozetler, tuvaletler geri tepmeleri önlemek amacıyla yapılan çıkış noktalarına sahiplerdir. Bir miktar suyun klozet, tuvalet içerisinde bulunarak gerek kokunun gerekse kanalizasyon içerisindeki haşerelerin gelmesine engel olan bu mekanizma genel olarak alaturka tuvaletlerde bulunur. Bu durumlarda genellikle robotla tuvalet açma işlemi uygulanır.

Başınıza gelebilecek sorunlardan biri olan tuvalet, klozet tıkanması kötü sonuçları da beraberinde getirir. Yanlış yapılan bir adım tesisatınızı ve tıkanıklığınızı daha kötüye götürebilir. O yüzden bir uzmana başvurmanız gerekmektedir. 

Semt Tesisat, tuvalet ve klozet tıkanıklıklarınızı açmak için 7/24 hizmet veriyor. Her gün yeniden gelişen sistem ve teknoloji ile en ince detayına kadar işlemlerinizi yapıyor ve sorunlarınızı çözüyoruz. Tıkanıklık sorunlarınız için hemen bizi arayın.

Lavabo Açma Hizmeti
Lavabo Açma Hizmeti İçin Hemen Ara

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıları günlük olarak tıkanmaların en sık yaşandığı yerdir. Yağlanmalar, yemek artıkları, katı cisimler borunuzda yer eder ve tıkar. Zamanla kireçlenme meydana gelir ve bu kireçlenme çapı daraltır ve tıkanıklığa sebep olur.

Günlük hayatınızı etkileyen bu soruna Semt Tesisat olarak anında müdahale ederiz. Tıkanıklık açma hizmeti için hemen arayınız.

Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı olmadık zamanlar da meydana gelen bir tesisat sorunudur. Çoğunlukla yabancı cisimlerden kaynaklı olarak tıkanır. Kırmadan lavabo açma çalışmalarında Semt Tesisat sizinle. Özel dirsek kısımlarda biriken bu atıklar, yavaş yavaş birikir. Lavabodan su yavaş gidiyorsa bile bu bir tıkanıklık durumudur.

Lavabodan giden suyun yavaşlamasına bile müdahale edilmezse bu bir süre sonra büyük bir tıkanıklık olacaktır. Evde uygulayacağınız yöntemler geçici sonuçlar verebilir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanacağınız hiçbir yöntem kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi kadar etkili olmaz.

Tamamen elektronik cihazlarla yapılan bu işlemde kameralı görüntüleme cihazının bulunması şarttır. Sorun belirlendikten sonra, ekibimiz size sorun hakkında bilgi verir ve sorunu çözer. Tıkanıklık açma hizmeti için bizi hemen arayın.

Tıkanıklık açma hizmetleri

Tıkanıklık Hizmetleri İçin Hemen Ara

Pimaş Tıkanıklığı Hizmeti
Pimaş Tıkanıklığı Hizmeti

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı düzgün açılmazsa ciddi sonuçlara yol açabilir. Özellikle işlemlerin başında güvenilir bir tesisatçı çağırılmalıdır. Semt Tesisat pimaş borularını kolaylıkla açabilir, güvenli ve uzun ömürlü bir sonuç sunar.

Pis su tahliyesi için kullanılan pimaşlarda yaşanan tıkanıklıklar tespit edilir. Kimyasal çözümler pimaşlara zarar verebilir. Tıkanıklık durumunda hemen bizi arayıp çözüm isteyebilirsiniz. Teknolojiyi kullanarak, pimaşlarınızı açarız. Ortaya çıkan pis koku ve kanalizasyon tepmelerinin çözümünü buluruz. Tıkalı pimaşlara makine göndererek, yüksek basınçlı makinelerle pimaşların tıkanıklarını açarız.

Semt Tesisat olarak yaşanan tıkanıklarınızın çözülmesi ve uzun ömürlü olması için çalışırız tıkanıklarınızın kolayca açılır. Tıkanıklık sorunlarınızda 7/24 hizmet almak için hemen arayın. Profesyonel bir ekip ile tüm sorunlarınızı çözmek çok kolay.

Tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma Hizmetleri İçin Hemen Ara

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açılmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile sorunun sebebi tespit edilir. Kullanıcı hatası mı yoksa kronik bir sorun mu tespit edilir. Kullanıcı hatası ile meydana gelen tıkanıklıklar basit ve az maliyetlidir. Robot cihaz ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanır ya da logar kuyusuna itilir.

Kronik sorunlarda yapılan işin maliyeti fazladır. Bazı logar tıkanıklıkları, kuyuların dolmasından kaynaklanmaktadır. Dolan kuyunun temizlenmesi gerekmektedir.

Tıkanıklık açma, logar açma ve daha birçok işlemde Semt Tesisat sizin yanınızda. Logar tıkanıklığı sonucunda etrafa yayılan kokular oldukça rahatsız edicidir. Semt Tesisat bu tıkanıklıkları açar. Her türlü teknolojik cihazları kullanarak kalıcı çözümler sunar. Binanızdan kötü kokular geliyorsa ve tuvalet taşmaları yaşanıyorsa bizi arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü, en hızlı şekilde sizlere ulaşırız.

Sorunlarınıza hem hızlı bir şekilde ulaşır, hem de teknolojiyi kullanarak hızlıca tespit ederiz. Tespitler sonrasında ne yapacağımıza karar verir ve logar tıkanıklığınızı gideririz.

Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti
Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı, özellikle eski binalarda görülür. Peki tıkanan lavabo veya tuvalet giderleri nasıl açılır?

Tıkanıklığın sebebi ve altyapının sağlamlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Semt Tesisat sorununuzu çözmek için her zaman çalışır. 

Gider tesisatı sorunu ile karşıya karşıya kaldığınızda bir profesyonelden yardım alarak işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Kalıcı bir çözüm sunmak için Semt Tesisat her zaman sizinle. 7/24 hizmet veren ekibimiz tıkalı giderlerinizin sorununu tespit ediyor ve çözüyor.

Can sıkıcı sorunlardan olan gider tıkanıklığını açmak için uzun ömürlü çözümler bulunur. 

Tıkalı giderler için evde kendiniz denediğiniz çözümler geçicidir. Tıkanıklığın sorununu tamamen ortadan kaldırmak için mutlaka bir profesyonele ihtiyacınız vardır. Gider açan teknolojilerle borularınıza zarar vermeden sorununuzu çözeriz. Boru tıkanıklığı açma hizmeti için aradığınız profesyonellik için Semt Tesisat’ı aramalısınız.

Meydana gelen tıkanmaların tespiti için özel kameralı cihazlar kullanılır ve sebebi bulunur. Sorunu ortadan kaldırmak için makineyle temizlemek gerekmektedir, bunu da bir ustanın yapması daha doğrudur. Görüntüleme ile bunların nasıl ilerleyeceği çözülür ve sorununuz giderilir.

Tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma İçin Hemen Ara

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN